Pages Navigation Menu

projekty graficzne

Stylizację na wiosnę jak dobrać dodatki?

Stylizację na wiosnę jak dobrać dodatki?

Wiosenne stylizacje cechują się lekkością oraz większym wykorzystaniem naturalnych barw niż w okresie zimy. Na wiosnę oczekujemy zazwyczaj z dużym wytęsknieniem, ponieważ wówczas mamy okazję znacznie odświeżyć zasoby w naszej szafie. Bardzo duże znaczenie dla odbioru danego stroju oraz jego estetyki mają skrojone na miarę dodatki. Od nich zależy bardzo dużo, ponieważ z jednej strony pełnią ważną rolę dekoracyjną, a z drugiej bardzo często są również niezwykle praktyczne i ułatwiają nasze codzienne funkcjonowanie.

Jakie dodatki sprawdzają się wiosną? Oczywiście zawsze niezawodna będzie torebka, czyli prawdziwa przyjaciółka każdej kobiety. Wiosenne torebki powinny być dopasowane do kreacji, dzięki czemu uzyskamy idealne połączenie. Bardzo estetyczne i prestiżowe torebki ma w swojej ofercie włoska marka Elisabetta Franchi. Jest to marka osobista znanej i cenionej projektantki mody i dodatków, która podziwiana jest przez miliony ludzi na całym świecie. W ofercie jej butików znajdziemy modne torebki oraz inne kobiece akcesoria takie jak paski, czy portfele. Wszystkie są niezwykle eleganckie i piękne.

Warto postawić na współpracę z tą marką

Jeżeli szukamy sprawdzonego producenta wysokiej jakości i modnej odzieży damskiej oraz dodatków to zdecydowanie warto sprawdzić najnowsze kolekcje od Elisabetta Franchi. Franczyza tej marki może okazać się dobrym pomysłem na prowadzenie własnego biznesu. Jest to możliwe dzięki współpracy z grupą modową GPoland, która w portfolio reprezentowanych marek ma między innymi brand tej popularnej projektantki. Obecnie na świecie jest już 90 prestiżowych, monobrandowych butików tej marki, a liczba ta stale rośnie.

Marka ta cechuje się ekstrawagancją oraz unikalnymi projektami, które swoją estetyką i style spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. To oferta dla kobiet pewnych siebie i świadomych swoich mocnych stron W związku z tym idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu nie tylko przez kobiety sukcesu, ale również młode i dynamiczne osoby, które chcą ten sukces osiągnąć. Marka ta zdecydowanie jest klasyfikowana jako premium, więc doskonale sprawdzi się w sprzedaży do grupy odbiorców o bardziej zasobnym portfelu. Jeżeli chcemy do takiej grupy trafić i zbudować stabilny biznes to bez wątpienia warto sprawdzić możliwość podjęcia współpracy franczyzowej z GPoland.