Pages Navigation Menu

projekty graficzne

Kupony premiowe, karty podarunkowe oraz inne produkty – warto sięgać po sprawdzone rozwiązania

Kupony premiowe, karty podarunkowe oraz inne produkty – warto sięgać po sprawdzone rozwiązania

Każdy, kto prowadzi mniejszy albo większy biznes, wie jak ważne jest motywowanie zatrudnionych w danej firmie osób do jeszcze lepszej oraz bardziej wydajnej pracy. Warto tutaj z pewnością sięgać nie tylko po pochwały oraz słowa uznania, ale postawić także na motywatory o charakterze finansowym. Ciekawą opcją, którą powinniśmy wziąć pod uwagę, są na pewno kupony premiowe oraz różnego rodzaju bony zakupowe, dzięki którym pracownicy oraz pracownice będą mogli nabyć to, na czym im naprawdę zależy. Kupony takie mogą być wręczane z okazji świąt, urodzin, czy też jako forma premii za dobre efekty pracy. Najłatwiej będzie nam je znaleźć za pośrednictwem Internetu – wystarczy tylko nieco ich poszukać.

Kupony premiowe pass “Sodexo” a może zbliżeniowe karty premiowe – warto skorzystać z takich możliwości już dziś

Jeśli więc prowadzimy własną firmę, to z pewnością powinniśmy się zastanowić, jak najlepiej możemy nagradzać osoby pracujące w naszym przedsiębiorstwie. Wspaniałą opcją będą tutaj z pewnością np. kupony premiowe “Sodexo”, które są honorowane w kilkudziesięciu tysiącach punktów handlowych w całej Polsce. Kompleksową informację na temat tego typu rozwiązań zdobędziemy za pośrednictwem witryny sieciowej: www.sklep.sodexo.pl/katalog/kupon-premiowy-pass. Kupony premiowe mają zróżnicowane nominały, dzięki czemu bez trudu dopasujemy je do różnych wysokości premii np. za punktualność, wydajność, czy też sfinalizowanie dużego zamówienia lub kontraktu. Obdarowany nimi człowiek sam zdecyduje, na co je przeznaczy, a więc będzie to gratyfikacja z gatunku tych naprawdę mile widzianych. Warto tutaj także podkreślić, że takie zamówienie na kupony “Sodexo” można zrealizować nawet w ciągu kilkudziesięciu godzin, a więc naprawdę szybko będziemy mogli nimi obdarować ludzi pracujących w naszej firmie.

Kupony, karty zbliżeniowe, karty premiowe – najlepiej wybierać nagrody na własną rękę

W przypadku kuponów premiowych pass wyżej wymienionej marki, dodatkową zaletą będzie fakt, że ich zakup nie jest obłożony podatkiem VAT. Dla wielu firm będzie to bardzo dobra informacja oraz spora oszczędność na koncie. Dla nagradzanych osób możliwość realizacji tego typu bonów w sklepach, restauracjach, drogeriach czy też innych punktach handlowo-usługowych, będzie dodatkową zachętą do tego, by lepiej oraz wydajniej pracować. Firma “Sodexo” przygotowała także w swoim portfolio inne formy premiowania wydajności, na które także warto zwrócić uwagę, odwiedzając ich witrynę online, by znaleźć takie rozwiązania premiowe, na jakich naprawdę nam zależy.