Pages Navigation Menu

projekty graficzne

Pszenmix- żywienie zwierząt hodowlanych

Pszenmix- żywienie zwierząt hodowlanych

Pszenmix to bardzo wysokiej jakości pasza dla zwierząt gospodarskich, zawierająca tylko najlepsze składniki.

Ziarno pszenicy jest najczęściej uprawianym zbożem. Pszenica jest uprawiana na ponad milionie hektarów (2,5 miliona akrów) na całym świecie, z największą produkcją w Chinach i Indiach. Światowy handel pszenicą jest większy niż wszystkimi innymi uprawami razem wziętymi. Wraz z ryżem, kukurydzą i soją, pszenica dostarcza podstawowych produktów żywnościowych na świecie.

Wysoka jakość pszenmixu:

  • Wykorzystuje najwyższej jakości naturalne składniki i w 100% bezpieczne produkty.
  • Nie ma zapachu i jest łatwo wchłaniany przez organizm zwierzęcia.

Ta pasza dla zwierząt może być podawana wszystkim rodzajom zwierząt gospodarskich, drobiu, rybom i pszczołom, a także innym zwierzętom, o ile są one w stanie jeść ziarna lub nasiona. Może być również stosowany do produkcji innych pokarmów dla zwierząt domowych, takich jak herbatniki lub przysmaki dla zwierząt domowych, granulki karmy dla zwierząt domowych i tak dalej.

Zalety

Karmienie zwierząt gospodarskich mieszanką pszenicy pomoże im rosnąć i pozostać zdrowymi. Na rynku istnieje wiele rodzajów pasz, które mogą być stosowane w celu zaspokojenia różnych potrzeb zwierząt. Można znaleźć pasze dla drobiu, krów, koni, owiec i innych rodzajów zwierząt gospodarskich. Pasza dla bydła jest dostępna w wielu odmianach, takich jak mieszanki kukurydzy i trawy. Niektóre pasze zawierają również inne składniki, takie jak witaminy i minerały.

Wypróbowanie różnych rodzajów pasz może pomóc w stworzeniu pełnowartościowej diety dla zwierząt. Pasze o różnych wartościach odżywczych mogą zapewnić niezbędne białko, węglowodany, tłuszcze i błonnik, których potrzebuje każde zwierzę.

Jeśli chodzi o zakup paszy dla zwierząt hodowlanych, chcesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszy możliwy produkt za swoje pieniądze. Jakość ma znaczenie, jeśli chodzi o tworzenie skutecznej diety dla Twoich zwierząt. Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze produkty wysokiej jakości dla swoich potrzeb, tak, że jesteś w stanie utrzymać swoje zwierzęta zdrowe i zadowolone.

Opis stosowania pszenmixu w żywieniu zwierząt

Mieszanka Pszenna jest mieszanką otrębów pszennych, szortów pszennych i zarodków pszennych. Składniki te miesza się w różnych proporcjach w zależności od pożądanych potrzeb żywieniowych karmionych zwierząt. Otręby pszenne składają się głównie z włókna i są uważane za składnik wypełniający, który można zastąpić innymi, droższymi składnikami w dawkach pokarmowych dla zwierząt, takimi jak kukurydza lub mączka sojowa. Szorty pszenne składają się głównie ze skrobi, która jest głównym źródłem energii dla przeżuwaczy. Są one również wykorzystywane jako źródło białka dla zwierząt monogastrycznych, takich jak świnie i drób. Kiełki pszenicy składają się głównie z tłuszczu, który dostarcza energii do wzrostu i produkcji mleka u przeżuwaczy i drobiu, ale jest zbyt bogaty w tłuszcz dla świń.