Faworytki #3 – Święta, święta!

faworytki grudzień

Faworytki to podsumowanie najlepszych newsletterów ostatniego miesiąca. Staramy się prezentować głównie mailingi przygotowane przez właścicieli stron internetowych i przedsiębiorców, którzy nie mają ogromnych budżetów reklamowych i rozbudowanego działu marketingu. W ten sposób doceniamy osoby i instytucje, które budują pozytywny wizerunek email marketingu w oczach subskrybentów.

Grudzień to czas świątecznego szaleństwa oraz… wzmożonej pracy marketerów. Niestety czasami odnosi się wrażenie, że tak jak z pieczeniem ciast, tak i z projektowaniem świątecznych kampanii czeka się do ostatniej chwili. A potem wychodzi zakalec.

Na szczęście niektórzy podeszli do tematu poważnie i oto efekt ich pracy.

najlepsze newslettery

Biuro Podróży Reklamy

Krótki i zagadkowy tytuł skłania do otwarcia wiadomości. W kilku prostych, żołnierskich słowach Biuro Podróży Reklamy podsumowuje swoją dotychczasową działalność i zachęca do ulokowania budżetu reklamowego właśnie u nich w roku 2017. Do tego niebanalny projekt graficzny, który sprawia, że kreacja zatrzymuje naszą uwagę na dłuższą chwilę.

Newsletter Biuro Podróży Reklamy

 

Gosia Zimniak

Grudzień, to czas prezentów. Może zamiast maksymalizować zyski ze świątecznych kampanii, dać najpierw coś od siebie. Nasi subskrybenci obdarowali nas swoim zaufaniem, dając możliwość kontaktu. Można im podziękować, wysyłając prezent-niespodziankę, np. paczkę darmowych rysunków do swobodnego wykorzystania.

Newsletter Gosia Zimniak

 

GetResponse

Nie zapominamy też o świątecznych życzeniach. Należy jednak mieć świadomość, że nasi odbiorcy w okresie świątecznym otrzymują takich życzeń bardzo wiele. Warto więc postarać się o coś niebanalnego, co zapadnie w pamięć i wzmocni świadomość marki.

Newsletter GetResponse

 

Anna Pikura

Stonowana kreacja wiadomości z życzeniami, która wyraźnie odróżnia się od standardowych newsletterów, które wysyłamy przez cały rok, może zaprezentować markę z zupełnie innej perspektywy, ale będzie też lepiej przyswajalna przez ludzi ogarniętych przedświątecznym chaosem.

Newsletter Anna Pikura

 

Kondrat Wina Wybrane

Koniec roku większość z nas uczci lampką wina musującego. Kondrad Wina Wybrane skorzystało z tej okazji, aby zaprezentować wąski segment swoich produktów, ale też dostarczyć wartościową wiedzę w odpowiednim czasie.

Newsletter Kondrat Wina Wybrane

 

Jeśli dostałeś mailing, który zawładnął Twoim sercem, wyślij go nam na kontakt@minimailistic.pl. Być może znajdzie się w kolejnym zestawieniu.